Články

Siniaková K. – Errani S.: Češka v úvodu favoritku zaskočí
article image

22.7.201

V poslední době chytla parádní formu a potvrzuje, že z ní přece jen může být hvězda. Česká tenistka Kateřina Siniaková ve čtvrtfinále v Bastadu v úvodu zaskočí i Italku Saru Errani.

Po loňském sprintu až na 65. místo světového žebříčku poněkud ustrnula, ovšem teď se Siniaková znovu dere vzhůru. Hodně jí pomohl Wimbledon, kde nemusela hrát kvalifikaci, porazila nasazenou Garciu a zahrála si třetí kolo. A ve své jízdě pokračuje i v Bastadu, kde si v úvodních dvou kolech poradila s nepříjemnými Slovenkami Čepelovou a Schmiedlovou. Teď je tu ale Errani, která na turnaji ještě neztratila ani set, ale vždy se hodně nadřela. Zejména rozjezdy do utkání mívá pomalejší, čehož nabuzená Češka může využít. Při jejich jediném vzájemném souboji neměla ostřílená Italka předloni v rakouském Bad Gasteinu se soupeřkou problémy. Tentokrát by měl být zápas mnohem vyrovnanější a zejména v jeho úvodu může Siniaková sokyni zaskočit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Siniaková K. - Errani S. 1 2.24

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip