Články

Simon G. – Štěpánek R.: bude to tenisový maraton
article image

29.8.2016

Francouzská leklá ryba, nebo český srdcař? První kolo US Open proti sobě svedlo dva tenisové protiklady, jejichž herní styl i vystupování na kurtu jsou zcela odlišné. A bude to dlouhá bitva!

Sedm let proti sobě nestáli. Dřív míval navrch český veterán, jenž hladce vyhrál obě klíčové bitvy v Davis Cupu i na Australian Open, zatímco porážku na Turnaji mistrů, kam přijel z dovolené jako náhradník, nelze brát příliš vážně. „Se Simonem jsem pár zápasů odehrál, je to hrozně těžké první kolo grandslamu. Ale budu se snažit navázat na tenis, co jsem hrál v kvalifikaci,“ připomenul Štěpánek svoji suverénní jízdu na cestě do hlavní soutěže. „On se vyžívá v dlouhých výměnách i zápasech, musím mu rozhodit rytmus,“ naplánoval si. Přestože na světovém žebříčku je o 82 příček níže, úplným outsiderem nebude. Dá se očekávat vyrovnaná bitva, která se protáhne a dost možná rozhodne jen lepší kondice. Každopádně dostatečný přísun odehraných gamů se zdá být zaručen.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Simon G. - Štěpánek R. 39,5 + 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip