Články

Simon – Federer: na Švýcara si nepřijde
article image

8.7.201

Dvanáctý nasazený Francouz Gilles Simon si letos na neoblíbené trávě vede velmi dobře a poprvé v kariéře si v Londýně zahraje o postup mezi nejlepší čtyřku. V cestě mu však stojí sedminásobný wimbledonský král Roger Federer!

V širší tenisové špičce se pohybuje už spoustu let a vybojoval dvanáct turnajových titulů, na trávě ale nikdy netriumfoval. Ani na Wimbledonu se mu nedařilo a až letos se Francouzi Simonovi podařilo otevřít brány čtvrtfinále. Mezi osmičku nejlepších vstoupil ve velkém stylu, když zdolal nasazenou šestku Tomáše Berdycha ve třech setech a dal tak zapomenout na trápení ze čtvrtého kola, v němž jej dlouho trápil krajan Gäel Monfils. Nyní si zkusí wimbledonské maximum vylepšit, ovšem kromě neoblíbeného povrchu bude bojovat s legendárním Rogerem Federerem, jenž je naopak na trávě jako ryba ve vodě, což dokazuje jeho sedm wimbledonských titulů. Se Simonem navíc má výrazně pozitivní bilanci 5:2. Na londýnský Grand Slam si Švýcar dovezl parádní formu a dosud v turnaji ztratil jediný set, o který jej obral v třetím kole v tiebreaku australský ranař Groth. Skvělé servírující Federer hraje výtečně na síti a sází jeden vítězný úder za druhým, defenzivně laděného Simona rozebere!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Simon G. - Federer R. 1:3 3.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip