Články

Shvedova Y. – Šafářová L.: s neoblíbenou Kazaškou se zase natrápí
article image

3.7.2016

Procpala se s vypětím všech sil do osmifinále Wimbledonu, jenže teď Lucii Šafářovou čeká její kazašské prokletí – Jaroslava Švedova. A Češka se bude opět hodně trápit.

Pokud jí to na někoho nejde, pak to je královna Serena, krajanka Kvitová a... nenápadná Kazaška! Šafářová totiž se Švedovou prohrála všechna tři utkání, a to její soupeřka sídlí až na úplném konci světové stovky. Jenže hra zkušené deblistky jí prostě nevoní a na trávě je razantně hrající sokyně dvakrát tak nebezpečná. Koneckonců letos ve Wimbledonu naposledy zničila i excelentní travařku Němku Lisicki. To Šafářová měla namále v prvním kole s deblovou parťačkou Mattek-Sands i ve třetím proti Slovence Čepelové, odvracela tři, resp. jeden mečbol. Se Švedovou padla před čtyřmi roky v Cincinnati, loni v grandslamovém Melbourne 6:8 ve třetím setu a letos hladce v Indian Wells. Nejenže soupeřku ještě neporazila, ale nedokázala s ní ani vyhrát úvodní set. Možná že až na trávě v All England Clubu zlomí prokletí, ovšem musí počítat s tím, že to znovu bude velké trápení a hodně těsný zápas.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Shvedova Y. - Šafářová L. -2,5 1 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip