Články

Shamrock – Cork City: vyřadí ligového lídra
article image

21.7.201

Slavný celek z Dublinu vyhrál tři z posledních čtyř zápasů a v tabulce nejvyšší soutěže se posunul na třetí místo, šest bodů za vedoucí Cork City, který nyní vyzve ve čtvrtfinále ligového poháru. A ligového lídra pošle z kola ven!

Hosté prožívají parádní období, vyhráli devět z posledních deseti duelů ve všech soutěžích! V irské lize se tak vyhřívají na čele tabulky a na úspěch pomýšlí také v ligovém poháru, jehož čtvrtfinále sehrají na stadionu Tallaght proti ambiciózním Rovers. V pátek svěřenci kouče Caulfielda vydřeli ligový triumf 2:1 nad UC Dublin, ačkoliv už po šesti minutách prohrávali. Urputnou defenzívu dlouho oslabeného soka nakonec zlomili až čtvrthodinu před koncem díky trefě O’Sullivana, už v 35. minutě z penalty vyrovnal Dennehy. Do duelu se Shamrockem tak půjdou ve velké pohodě, venku už pět zápasů neprohráli a během této úspěšné série dokázali v lize triumfovat 2:0 právě na půdě Shamrocku. Jenže tentokrát nepůjdou do utkání v nejsilnější sestavě, kouč Caulfield prohlásil, že v základní jedenáctce udělá až pět změn! Rovers se navíc od zmíněné porážky s City vzchopili a vyhráli tři ze čtyř utkání, naposledy jasně zdolali Bray 3:0 a posunuli se na třetí příčku ligové tabulky. Ligový pohár loni ovládli a letos mu znovu přikládají velký význam, City pošlou z kola ven!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Postup - Shamrock - Cork City 1 1.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip