Články

Sevilla – Liberec: gól vstřelí oba celky
article image

6.11.2013

Ještě dvě minuty před koncem vedl Slovan nad Sevillou 1:0. Jenže po vyloučení brankáře Kováře ubránil svůj náskok jen deset minut a bylo po naději na posun na první příčku tabulky skupiny H. V odvetě favorita znovu potrápí!

Na španělského favorita vlétli bez bázně a hany a dlouho diktovali tempo hry. Severočeši se slavného soupeře nezalekli a fanoušky potěšili velmi dobrým výkonem. Obraně Sevilly několikrát zle zatopili a po zásluze se ve 20. minutě ujali díky gólu Rabušice vedení. A kdyby neměli ve zbytku duelu vychýlenou mušku, získali by cenný španělský skalp, šancí ke skórování si totiž vypracovali relativně hodně. V Seville útočníci Severočechů zřejmě tolik prostoru od obrany domácích nedostanou. Ale zatím dokázali skórovat v každém duelu Evropské ligy stejně jako Španělé, kteří v předešlých zápasech skupiny H vyhráli 2:1 v Estorilu a doma porazili Freiburg 2:0. Formu ale nemají nijak oslnivou, v La Lize prohráli poslední dva zápasy a jsou až dvanáctí. Sázka na to, že se oba soupeři gólově prosadí, by mohla vyjít.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Sevilla - Liberec ano 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip