Články

Sevilla – Celta Vigo: gólově chudý úvod semifinále
article image

4.2.201

Dva zápasy dělí oba týmy od finálové brány Copa del Rey. Kdo do něj vstoupí lépe? Velkým favoritem rozhodně jsou v pohodě hrající domácí než v lize paběrkující hosté. A nejspíše se opět bude šetřit góly.

Na Estadio Ramóna Sáncheze Pizjuána vyběhnou obě jedenáctky v rozdílných náladách. Sevilla letos klopýtla jen v úvodním utkání v Granadě a pak se jednou remízou a třemi výhrami vyhoupla v La Lize na pohárové příčky, Celta letos zvítězila pouze jednou, čtyřikrát vyšla bodově naprázdno a posty pro evropské poháry naopak opustila.

Jenže Copa del Rey je jiná soutěž a semifinálové dvojutkání může mít nečekaného postupujícího. Vždyť Celta ve čtvrtfinále vyřadila madridské Atlético! Ovšem hostům bude stále chybět základní kámen jejich ofenzívy, protože kanonýr Nolito se stále potýká se zraněnou podkolení šlachou a jeho potencionální gólový nástupce je v nedohlednu. Nolito byl i střelcem úvodního gólu při ligové zářijové výhře Viga 2:1 v Seville, což byl poslední vzájemný mač obou soupeřů, v nichž však jinak takřka stoprocentně platí, že víc než dvě banky nepadnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sevilla - Celta Vigo 2,5 - 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip