Sevilla – Basilej: obhájce neponechá nic náhodě

article image

16.3.2016 Ve Švýcarsku ukopali bezbrankovou remízu, v domácí odvetě naplno ukážou svoji sílu v útoku. Obhájci trofeje ze Sevilly potvrdí svoji skvělou formu a soupeře z Basileje v poklidu porazí.

Úvodní duel byl nudnou opatrnou podívanou, v první půli dokonce fanoušci neviděli jedinou střelu na bránu. Po změně stran měla více práce basilejská obrana na čele s gólmanem Vaclíkem a stoperem Suchým, nicméně nakonec odolala. Co čekat od odvety? Určitě opět velmi opatrnou hru švýcarského celku, ale daleko aktivnější projev domácích. Ti jsou momentálně ve velké pohodě, víkendová výhra 4:2 nad silným Villarrealem jim dodala další sebevědomí. Z posledních dvaceti soutěžních zápasů padli jen v lize těsně s Barcelonou a v nicneřešící pohárové odvetě v Mölde, jinak působí suverénně. Sevilla je navíc typické pohárové mužstvo, vždyť Evropskou ligu vyhrála v poslední dekádě čtyřikrát (2006, 2007, 2014, 2015)! Poradí si i v osmifinále s Basilejí, a to suverénním způsobem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Sevilla - Basilej 0:1 1 2.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip