Články

Sev.Amerika U23 – Česko: generálka s menším počtem gólů
article image

14.9.201

Elán zámořských mladíků, nebo zkušenost českých borců? Generálka na hokejový Světový pohár slibuje zajímavou konfrontaci a tentokrát už nejspíš i menší počet gólů.

Čeští hokejisté po vydařeném dvojzápase s hvězdnými Rusy (3:4 a 2:1 na nájezdy) si tentokrát otestují hlavně svoji kondici. Vyrukuje totiž na ně zdaleka nejrychlejší tým, který se má na prestižním turnaji objevit. Proti celku složenému z hráčů z Kanady a USA do 23 let otestují zámořský styl hokeje už na rozměrech hřiště NHL. „Víme, co nás čeká. Bude to nahoru dolů a žádné zastavování, ti mladí kluci jsou hodně nabruslení. Ale naši hráči už mají za sebou dva zápasy a jsou trošku rozježdění,“ řekl asistent Špaček. Češi naopak spoléhají na zbrklost mladíků, která sebou přináší i chyby. Výběr Severní Ameriky má za sebou v přípravě dva vítězné duely s Výběrem Evropy po výsledcích 4:0 a 7:4. Proti české defenzivě by to ale měl mít těžší, zvláště když se v bráně prostřídají oba nažhavení gólmani Neuvirth s Mrázkem tvrdě bojující o post jedničky. I zámořští mladíci se kromě lítání po ledě budou snažit vypilovat herní systém, takže to tentokrát žádná gólová divočina být nemusí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sev.Amerika U23 - Česko 4,5 - 2.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip