Články

Šerif Tiraspol – Sutjeska Nikšič: domácí zahájí výhrou
article image

14.7.2014

Suverénní moldavský šampion Šerif Tiraspol si to v 2. předkole Ligy mistrů stejně jako loni rozdá s černohorským soupeřem z Nikšiče a věří, že znovu bude úspěšný. Zatímco před rokem doma jen remizoval, letos zahájí vítězstvím.

Los si s nimi zašpásoval a znovu je svedl dohromady. Domácí Šerif je opět velkým favoritem na postup, což by měl hned v prvním domácím klání potvrdit. Ovšem chce si počínat výrazně lépe než loni, kdy mu první domácí duel vůbec nevyšel a s Nikšičí jen remizoval 1:1 a postup si pak musel vybojovat v odvetě, kterou v Černé Hoře vyhrál jasně 5:0. V prospěch domácích hovoří výrazně větší zkušenosti s boji v pohárové Evropě i výrazně větší kvalita kádru, jenž se opírá především o zahraniční akvizice, velké zastoupení v něm mají borci z Brazílie (Thiago Galvao, Cadú, Klysman, Ernandes, Ricardinho). Sutjeska vyhrála v předkolech evropských pohárů jenom jeden zápas – v roce 2003 triumfovala 3:0 nad lucemburským Racingem. Naprostá většina týmu je tvořena z domácích borců, kteří nemají příliš zkušeností s těžkými duely v pohárech. Sutjeska v Tiraspolu padne, domácí zvítězí alespoň o dvě branky.       

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Šerif Tiraspol - Sutjeska Nikšič 0:1 1 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip