Serena letí pro sezónní Grandslam

article image

30.8.2015 Je fenomenální! Americká tenisová královna Serena Williams naprosto dominuje ženskému tenisu a má dokonce šanci vyhrát všechny čtyři grandslamové turnaje v sezóně. Mnozí tak berou její čtvrtý triumf na US Open v řadě jako hotovou věc...

Mladší ze sester Williamsových zraje jako víno. A v 33 letech předvádí bezesporu svůj životní tenis. Letos má zápasovou bilanci 48:2, porazily ji jen Kvitová a Benčič. V žebříčku WTA má neskutečný náskok, víc bodů než světová dvojka s trojkou dohromady! Hlavně ale může být po 27 letech vůbec prvním tenistou (naposledy Němka Graf v roce 1988), který získá sezónní Grandslam. „Je to velká motivace, ale nenechám se tím svazovat. Chci prostě hrát co nejlépe a vyhrávat,“ usmála se turnajová jednička.

Povadlá Ruska

Kdo by jí mohl zkomplikovat cestu? Papírově určitě druhá hráčka světa Rumunka Halep, která si drží stabilně vysokou výkonnost a jejich vzájemné zápasy už bývají docela vyrovnané. Moc se naopak nevěří světové trojce Rusce Šarapové, která od Wimbledonu marodila a do New Yorku přijela nerozehraná. Navíc její čtvrtina pavouka s Ivanovič, Jankovič, Suárez-Navarro, Makarovou či Svitolinou nevypadá úplně snadně. „Ale cítím se dobře, odpočinula jsem se a jsem připravena bojovat o titul!“ hlásila sebevědomě. Z elitní Top 10 se v poslední době trápily i Petra Kvitová a Španělky Muguruza (mohou se potkat už v osmifinále!) se Suárez-Navarro, ale kdo ví, možná právě New York uvidí jejich zmrtvýchvstání.

Los přál Wozniacki

Naopak celkem slušnou formu měly v posledním měsíci české ranařky Lucie Šafářová s Karolínou Plíškovou, hodně dobře vypadá Němka Kerber či mladičká Švýcarka Benčič, které ale nepřál los – už ve 3. kole V. Williams, v osmifinále Plíšková a ve čtvrtfinále Serena...

Forma se vrací Polce Radwaňské i Bělorusce Azarence. Kterákoli z nich může dokázat velké věci. A pak je tu samozřejmě ještě loňská finalistka Dánka Wozniacki, která sice také upadla do powimbledonské krize, ale na US Open to má ráda a cestu do čtvrtfinále (proti Kvitové?) má díky skvělému losu dokonale umetenou.

Triumfy z New Yorku

(hráčky, které budou v akci)

6                  S. Williams

2                   V. Williams

1                   Kuzněcova

                     Šarapova

                     Stosur

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip