Články

Senica – Slovan: tři body domácí nezískají
article image

16.7.201

Šestnáctinásobný slovenský šampion z Bratislavy v posledních dvou sezonách zůstal za očekáváním a na mistrovské vavříny nedosáhl, v právě startující sezoně ale zkusí titulový půst ukončit! Zvítězí v Senici?

Belasí se před začátkem nového ročníku netají nejvyššími ambicemi, zisk titulu je povinností! Na rozdíl od Senice už mají za sebou dva ostré duely, takže budou přeci jen rozehranější než jejich soupeř v prvním kole slovenské ligy, příliš podařené výkony ale svěřenci kouče Papavasiliua ale nepředvedli – v předkolech Evropské ligy bez branek plichtili s albánským Partizan Tirana i lotyšskou Jelgavou. Oběma duelům sice Slovan herně dominoval, ovšem nevypracoval si příliš šancí ke skórování. A když už se borci v modrobílých dresech v nadějné příležitosti objevili, nedokázali úspěšně zakončit. Na tom musí zapracovat! Senica je však soupeřem, na kterém by se mohl Slovan střelecky chytit. Loni desátý celek soutěže přivedl několik posil z nižších zahraničních soutěží, kvalitou kádru se však nemůže se Slovanem měřit a nejspíše znovu bude bojovat o záchranu. Se Slovanem prohrála Senica osm z posledních deseti ligových bitev a historie se bude opakovat!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Senica - Slovan Bratislava 2 2.08
Handicap - Senica - Slovan Bratislava 1:0 0 3.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip