Senegal – Pobřeží slonoviny: barážová přestřelka!

16.11.201

Hosté v čele s kanonýrem Drogbou vyhráli úvodní domácí duel baráže 3:1 a výrazně tak nakročili k postupu na MS. V Senegalu ale musí předvést další kvalitní výkon, domácí se vrhnou do útoku a budou zlobit! O góly tak nebude nouze.

V prvním barážovém duelu v Abidjanu to dlouho vypadalo na koncert domácích. Ve 3. minutě poslal z penalty Drogba domácí celek do vedení a o jedenáct minut později už Senegal prohrával dvoubrankovým rozdílem, když si vstřelil vlastní gól Sané. Zásah Kaloua krátce po změně stran téměř poslal „Lvy z Terangy“ do kolen, ovšem trefa Papise Cissého ze čtvrté minuty nastavení jim přeci jen vlila znovu krev do žil – pokud v odvetě zvítězí dvoubrankovým rozdílem a neinkasují, postup na MS bude jejich! Kvality na to uspět mají, právě kanonýr Newcastlu Cissé, Sow z Fenerbahce či hannoverský Diouf patří mezi obávané střelce, s nimiž bude mít obrana Pobřeží slonoviny hodně práce. Také hosté ale disponují velkou palebnou silou (Drogba, Bony, Gervinho, Kalou), neměli by mít problém rozvlnit síť. Sázím over.