Články

Senegal – Pobřeží slonoviny: barážová přestřelka!
article image

16.11.201

Hosté v čele s kanonýrem Drogbou vyhráli úvodní domácí duel baráže 3:1 a výrazně tak nakročili k postupu na MS. V Senegalu ale musí předvést další kvalitní výkon, domácí se vrhnou do útoku a budou zlobit! O góly tak nebude nouze.

V prvním barážovém duelu v Abidjanu to dlouho vypadalo na koncert domácích. Ve 3. minutě poslal z penalty Drogba domácí celek do vedení a o jedenáct minut později už Senegal prohrával dvoubrankovým rozdílem, když si vstřelil vlastní gól Sané. Zásah Kaloua krátce po změně stran téměř poslal „Lvy z Terangy“ do kolen, ovšem trefa Papise Cissého ze čtvrté minuty nastavení jim přeci jen vlila znovu krev do žil – pokud v odvetě zvítězí dvoubrankovým rozdílem a neinkasují, postup na MS bude jejich! Kvality na to uspět mají, právě kanonýr Newcastlu Cissé, Sow z Fenerbahce či hannoverský Diouf patří mezi obávané střelce, s nimiž bude mít obrana Pobřeží slonoviny hodně práce. Také hosté ale disponují velkou palebnou silou (Drogba, Bony, Gervinho, Kalou), neměli by mít problém rozvlnit síť. Sázím over.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Senegal - Pobřeží Sl. 2,5 + 1.79

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip