Sedinové přinesli do Děčína výhru 138 tisíc!

4.12.201

S jednou výjimkou hokejový, přesto hodně rozmanitý tiket si vsadil tipér na pobočce Victoria Tipu v Děčíně. Sedm duelů si rozvrhl do sedmi skupin „kombíku“, a protože se ani jednou nemýlil, parádně si přilepšil na vánoční dárky!

Remízy nabízejí vysoké kurzy, zejména ty hokejové. Hned dvě si děčínský sázkař vybral z programu zámořské NHL a k nim přidal i jednu z fotbalové bundesligy. Třikrát si zahrál na počty gólů, toho dvakrát „over“ jednou „under“, a přidal i dvojku na triumf hokejistů Lince v Innsbrucku. Vysoké kurzy v rozpětí 1,74 až 3,88 mu vynesly maximální kurz 671,74, což podpořeno vkladem 1.260 korun slibovalo výhru 138.318 korun.

A pak tipérovi začaly nervy! Nejvíce si je pocuchal v utkání Mannheimu s Krefeldem, který za stavu 2:2 pět minut před koncem rozhodně nevypadal, že skončí vsazenou šestigólovou nadílkou. Jenže domácí svými trefami v 56. a 59. minutě rozhodli nejen o svém triumfu, ale i o uchování naděje děčínskému sázejícímu. Ten se však pořádně potil i při sledování průběžného stavu posledního tipovaného mače. V Dallasu totiž drželi domácí hokejisté vítězný stav 2:1 až do 55. minuty, ovšem pak zaúřadoval vancouverský útočník Henrik Sedin, jenž se proti Hvězdám trefil stejně jako jeho bratr Daniel, a vyrovnal na konečných 2:2!

Tato remíza doplnila mozaiku úspěšných a přesných tipů a znamenala, že v Děčíně bylo veselo. Výhra 138.318 korun představovala předčasnou a pořádně bohatou vánoční nadílku!