Články

Schnyder P. – Siniaková K.: veteránka na Češku neuhraje set
article image

11.7.201

Byla sedmou nejlepší hráčkou světa, teď si v 37 letech pinká tenis jen pro zábavu. Švýcarská veteránka Patty Schnyder ale doma v Gstaadu nebude mít proti Kateřině Siniakové šanci.

Mohla by být její mámou, vždyť je o 17 let starší. Schnyder se do světa bílého sportu vrátila, byť objíždí většinou jen menší turnaje. Nicméně její letošní bilance 17:7 není vůbec špatná, v květnu vyhrála »desítku« v Bastadu, takže ve světovém žebříčku se už vyšplhala do čtvrté stovky. Jenže teď si střihne velký turnaj WTA Tour, kde ji čekají soupeřky úplně jiného kalibru. Hned na úvod mladá Češka, která se ve Wimbledonu dostala do 3. kola a vyřadila i nasazenou Garciu. Je jasné, že švýcarští fanoušci budou stát na straně domácí veteránky, nicméně Siniaková paří mezi psychicky odolné hráčky a kolena by se jí rozklepat neměla. Ani přechod z trávy na antuku ji nerozhodí a někdejší tenisové hvězdě nepovolí ani set.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Schnyder P. - Siniaková K. 0:2 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip