Články

Schalke – M‘gladbach: další gólová nadílka
article image

27.10.2015

Pouhé tři dny po vzájemné bundesligové bitvě, kterou ovládli borci M’gladbachu, oba celky znovu změří své síly! Tentokrát si to rozdají v druhém kole německého poháru a fanoušci by si znovu měli přijít na své, s góly se nebude šetřit.

Ambiciózní Borussia prožila hororový začátek sezony, když prohrála úvodních pět bundesligových duelů v řadě! To stálo místo kouče Favreho, kterého na lavičce Gladbachu vystřídal André Schubert a mančaft probudil z letargie, o víkendu jeho svěřenci vyhráli popáté v řadě a vyšplhali se už na sedmou příčku německé ligy. Shodou okolností porazili právě Schalke, na které nyní narazí v poháru. Vzájemnému klání na vlastním hřišti Borussia dominovala a po zásluze zvítězila 3:1, zopakovat triumf ve Veltins-Areně ale nebude jednoduché. Hvězdami nabité Schalke si další mizerný výkon nemůže dovolit, pomoci zvednout jeho výkon by mělo i zařazení uzdraveného kanonýra Huntelaara do základní sestavy. Oba mančafty preferují ofenzivní fotbal, což by se mělo znovu projevit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Schalke - M´gladbach ano 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip