Články

Schalke – Kolín n. R.: favorit body neztratí
article image

12.12.2014

Po nevýrazném vstupu do sezony se domácí modrobílá mašina rozjela a vítězí doma i v pohárové Evropě. Na vlastním hřišti vyhrála 5x v řadě a naposledy tam rozstřílela Mohuč 4:1, také s nebezpečným nováčkem z Kolína si poradí!

Příchod italského kouče Di Mattea probudil tápající Schalke z letargie a tradičně velmi ambiciózní tým začal dobývat zpět ztracené pozice. V bundeslize se postupně dotáhl na dostřel třetímu místu, na které po čtrnácti odehraných kolech ztrácel jediný bod, válí také v Lize mistrů, kde si po vítězství ve slovinském Mariboru 1:0 zajistil účast v jarních vyřazovacích bojích. V německé nejvyšší soutěži se veze na třízápasové vítězné vlně a do sítě Wolfsburgu, Mohuče a Stuttgartu dohromady nastřílel 11 branek! Právě v ofenzívě leží největší síla Schalke, borci jako Huntelaar, Choupo-Moting, Meyer či Höger jsou těžko k zastavení a také nováčka jistě hodně potrápí. Hosté loni ovládli druhou bundesligu a letos si mezi německou elitou vedou solidně. Především v úvodu sezony se jim dařilo, momentálně už to taková sláva není a po třech prohrách z posledních čtyř zápasů se ocitli nebezpečně blízko sestupovým vodám. Nutně se tak potřebují chytit herně i výsledkově, ovšem z Veltins-Areny odjelo předešlých pět návštěvníků bez bodů a síla Kolína není taková, aby Schalke dokázal doma porazit. Königsblauen zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Schalke - Kolín n. R. 1 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip