Články

Schalke – Hoffenheim: favorit se zapotí
article image

17.12.2015

Bitva týmů výrazně zaostávajících za předsezónními předpoklady otevře 17. kolo německé bundesligy. Především hosté jsou na tom bídně a visí nad nimi hrozba sestupu, v Gelsenkirchenu nutně potřebují bodovat…

Loni šesté Schalke chtělo v letošní sezoně útočit na příčky pro Ligu mistrů, po šestnácti zápasech je ovšem až osmé. Přitom start do nového ročníku mělo velmi dobrý, když v úvodních devíti kolech šestkrát naplno bodovalo! Od konce října však v sedmi duelech triumfovalo jenom jednou, naposledy prohrálo v Augsburgu 1:2. Směrem dopředu nehrají „Königsblauen“ špatně a jenom v jednom utkání vyšli gólově naprázdno, za jejich mizernými výsledky stojí především děravá obrana, která chybuje víc, než by bylo zdrávo a čisté konto neudržela od konce září… Hoffenheim se od prvních kol pohybuje na sestupových příčkách a dlouho herně tápal, postupně však zpevnil defenzívu a v posledních sedmi kolech jenom jednou prohrál. Trenér hostů Huub Stevens je nejúspěšnějším trenérem v historii Schalke a návrat do Veltins-Areny si jistě bude chtít užít, své svěřence na těžký duel dobře připraví. Úvodní poločas by mohl být vyrovnaný, domácí by však nakonec měli najít cestu k vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Schalke - Hoffenheim 0/1 4.23

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip