Články

Schalke – Hoffenheim: brankové hody v Gelsenkirchenu
article image

7.3.2014

Domácí v minulém týdnu vyzvali zřejmě dva nejlepší celky světa a výsledkem bylo jedenáct inkasovaných branek, na Hoffenheimu si tak zkusí zchladit žáhu! Hosté jsou ale v ofenzívě hodně nebezpeční a nedají svou kůži lacino!

Během čtyř dnů nastoupili proti dvěma gigantům evropské a světové kopané a výsledek byl zdrcující. Nejprve borci Schalke utrpěli lekci od Realu Madrid, který v úvodním duelu Ligy mistrů v Gelsenkirchenu zvítězil 6:1, poté museli v bundeslize skousnout výprask 1:5 od mnichovského Bayernu… Týdenní pauza jim tak po dvou velkých fackách jistě přišla vhod, další výbuch si proti Hoffenheimu nemohou dovolit. V německé nejvyšší soutěži jsou svěřenci kouče Kellera průběžně čtvrtí a na druhý Dortmund ztrácí čtyři body, v domácím prostředí vyhráli čtyři z posledních pěti zápasů. Borci jako Huntelaar, Draxler, Farfán či Boateng umí vstřelit gól a pro obranu Hoffenheimu budou představovat permanentní nebezpečí, ovšem hosté mají na kontě o deset vstřelených branek více a žádného zanďoura v Gelsenkirchenu hrát nebudou! Gólově se v jejich dresu činí především Roberto (12 branek), Modeste (9), Volland (8) či Salihovič (8), také defenzívu Schalke čeká perné odpoledne… O góly tak v utkání nebude nouze!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Schalke - Hoffenheim 3,5 + 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip