Články

Schalke – Dortmund: derby plné gólů
article image

8.4.2016

Domácí naposledy padli s Ingolstadtem 0:3 a jsou stále mimo pohárové příčky, Dortmund naopak přetlačil Brémy 3:2 a stíhá vedoucí Bayern. V prestižním derby se nebude chtít nechat zahanbit, na rivala se dobře připraví. O góly nebude nouze.

Königsblauen chtěli bojovat o Ligu mistrů, letošní sezona se jim ale nedaří podle představ a po osmadvaceti odehraných kolech jim patřila až sedmá příčka. Na čtvrté místo, z něhož se postupuje do předkola Champions League ale ztráceli jen jeden bod, vítězství nad úhlavními rivaly by jim tak v boji o milionářskou soutěž výrazně pomohlo. Formu ale nemají zrovna optimální, v posledních třech kolech dvakrát prohráli a šestkrát inkasovali. To není před prestižním derby s Dortmundem příliš dobrá zpráva, z útoku Borussie jde velký respekt – s průměrem 2,39 vstřelených branek na zápas je vůbec nejlepším v celé soutěži! Kanonýr Aubameyang už si udělal na pažbě 23 zářezů a svým pohybem, rychlostí i pohotovostí budě dělat obraně Schalke velké problémy, to samé ale platí také o Reusovi či Mkhitaryanovi. Domácí ale na vlastním hřišti vyhráli tři z posledních čtyř zápasů a také umí rozvlnit síť, góly budou padat!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Schalke - Dortmund 2,5 + 2.03

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip