Články

Sázky na gólovou úrodu se Martinovi vyplatily!
article image

14.10.2015

Tipy na počet gólů v zápase jsou mezi sázkaři hodně oblíbené a výjimkou není ani Martin Gerlický. U Victoria Tipu sází jeden rok a už si přišel na skvělou výhru: za vklad 40 korun bral nejen 26.729 Kč ale i tablet!

Pouze fotbalové zápasy si zvolil na svůj AKO tiket severočeský tipér. Po dvou utkáních z anglické Premier League a francouzské Ligue 1, po jednom z italské Serie A či skotské Premiership. Ani v jednom duelu nesázel na „under“, ale ve všech na počet gólů nad stanovenou hranici. A to nejenom na ve fotbale nejběžnější 2,5 gólu, ale ve čtyřech případech na limit 3,5 branky v zápase. A kanonýři se ve všech šesti vybraných mačích činili dle „objednávky“ sázkaře. Mírně jej poškádlili v utkání Southampton – Swansea, kde domácí v poklidu vedli 3:0, a o kýžený čtvrtý zásah se postaral hostující Sigurdsson proměněnou penaltou až v 83. minutě… A ještě jeden mač Martinovi pocuchal nervy: „Jednalo se o italskou ligu, zápas Neapol – Juventus. Byl jsem velmi napnutý. Do 70. minuty byl tiket proherní. Po vstřelení gólu Juventusu na 2:1 u mě propukla velká radost, vždyť jsem za své sázení takto velkou částku ještě nevyhrál!“          

Celkový kurz 668,23 vynásobený vkladem 40 korun vynesl fotbalovému odborníkovi částku 26.729 Kč a k tomu i tablet za výhru v soutěži Sázkař měsíce!

 

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip