Články

Sázkař měsíce: v lednu mužům vládla žena!
article image

19.2.2015

Překvapivě, ale zaslouženě – všechny mužské tipéry strčila „do kapsy“ žena! Andrea Schwarzbachová si na pobočce Victoria Tipu v Ústí nad Labem podala výherní sázenku s nejvyšším kurzem a stala se majitelkou nového tabletu!

Středa 21. ledna 2015 se stala hodně šťastným dnem pro paní Andreu. V pobočce Victoria Tipu v Ostrčilově ulici v Ústí nad Labem si totiž podala AKO tiket, na němž nešetřila zápasy: vybrala si jich 25! A jak je jejím zvykem, zvolila hlavně fotbalové a hokejové mače, ale tentokrát se nebála zařadit ani dvě utkání z MS házenkářů. Kurzy na vítěze a počty gólů se jí vešly do maximální výše 1,52, což paní Andree slibovalo při celkovém kurzu 1355,5 a padesátikorunovém vkladu možnou výhru 67.775 Kč.

 

 

Všechny zápasy se hrály hned v den podání sázenky a největší nervy si tipérka podle svých slov prožila při sledování posledních dvou nočních utkání NHL. Vidina vysoké výhry se jí přibližovala díky jasným vítězstvím Winnipegu nad Columbusem a Anaheimu nad Calgary, a tak nad čtvrtečním ránem bylo jasno: paní Andrea Schwarzbachová se stala bohatší o 67.775 korun! A protože byl její výherní tiket zároveň i ten s nejvyšším kurzem trefeným v lednu, stala se Sázkařem měsíce a od zástupce sázkové kanceláře Victoria Tip převzala nový tablet. I nadále však prý bude takřka denně docházet do svého oblíbeného Happy baru, aby si zde podala nové a snad šťastné tikety!   

 

      

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip