Články

Sázkař měsíce října: tablet vyhrál Petr Vaněk!
article image

27.11.2014

Výherní tiket s nejvyšším kurzem v měsíci říjnu podal Petr Vaněk na pobočce v jeho oblíbené hospůdce U Kopeckých v Trutnově. Stal se tak po zásluze novým majitelem tabletu, který mu 26. listopadu 2014 předala vedoucí pobočky paní Kopecká.

Sympatický a zároveň šťastný pan Vaněk nám při této příležitosti prozradil, že v životě vyhrál pouze třikrát. Poprvé svoji ženu, podruhé zájezd do lázní a potřetí právě nyní v sázkové kanceláři Victoria Tip. Nejdříve mu radost udělala výhra na trefeném ryze fotbalovém 8-AKO tiketu a poté se k němu přidala i hlavní cena pro Sázkaře měsíce. Do „své“ hospůdky chodí skoro každý den na dobré pivo a za skvělou obsluhou a pravidelně si při tom vsadí. Hlavně na fotbal, ale také na basketbal, hokej či tenis. Často na tiket zařadí i remízy. A právě jeho víra v nerozhodné výsledky Hoffenheimu v Hamburku v německé Bundeslize a Neapole s Interem Milán v italské Serii A mu dopomohly k vysokému celkovému trefenému kurzu 309:1 a tím i k triumfu v oblíbené soutěži Victoria Tipu. A pan Vaněk uvažuje, že si na novém tabletu zkusí u naší sázkové kanceláře poprvé vsadit i na internetu… Tak hodně štěstí!

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip