Články

Sázkař měsíce listopad: tablet za remízy!
article image

19.12.2014

Nejlepší může být jen jeden! V listopadu podal výherní sázenku s nejvyšším kurzem Milan Pekárek na sběrně Victoria Tipu v Ústí nad Labem. Správně odhadl výsledek pěti zápasů v celkovém kurzu 406,92 a dnes již může sázet na novém tabletu!

Protože má rád přímý kontakt s lidmi, chodí pan Pekárek už pět let každý den do restaurace  MILPA v Ústí nad Labem popovídat si s kamarády o sportu, dát si dobré pivo a také si vsadit. Pochvaluje si, že u sázkové kanceláře Victoria Tip si i na pobočce může podat tiket bez manipulačního poplatku. Nejčastěji na něj dává fotbalové, hokejové a tenisové zápasy a za svoji specialitu považuje remízové tipy. A právě čtyři trefené remízy a jedna výhra domácích mu vynesly vysoký celkový kurz 406,92 na jeho AKO sázence s pouze hokejovými mači. Nejblíže od „upadnutí“ tiketu byl pan Pekárek v utkání NHL mezi New Yorkem Rangers a Detroitem, kdy za hostující Red Wings vyrovnával na 3:3 Tomáš Tatar pouhou minutu před koncem… A tak i s pomocí slovenského útočníka si Milan Pekárek mohl vyzvednout svou výhru finanční a následně i hmotnou v podobě tabletu za vítězství v soutěži Sázkař měsíce listopad.

Gratulujeme!  

 

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip