Články

Sao Paulo – Paranaense: hosté z mizérie nevybřednou
article image

7.10.2014

Hvězdami napěchovaný domácí mančaft si nedávno prošel menší herní krizí, výhrou nad Gremiem v posledním duelu ale ukázal návrat formy. Jeho soupeř naopak pokračuje v mizerných výkonech, ani v Sao Paulu neuspěje.

Dlouhou dobu se drželi v kontaktu s úplným čelem tabulky, během čtyřzápasové mizérie v druhé polovině září, kdy ze čtyř duelů vytěžili jenom jeden bod, si ale výrazně pohoršili. Sice jsou v tabulce brazilské ligy na velmi dobrém třetím místě, vedoucí Cruzeiro jim však odskočilo do desetibodového trháku! Sezona je sice ještě dlouhá a nic není ztraceno, k zisku vysněného titulu však mají svěřenci kouče Ramalha momentálně hodně daleko. Musí tak znovu začít pravidelně vítězit! V posledním utkání přetlačili Gremio 1:0 a naznačili, že jsou jejich výkony znovu na vzestupu. Kádr mají plný zkušených a kvalitních borců, především v jejich ofenzívě se to hemží kvalitou – Pato, Kaká, Luis Fabiano či Bastos dlouho váleli na evropských pažitech a září i při návratu do Brazílie. Loni třetí Atlético Paranaense letos prožívá výrazný výkonnostní útlum a pohybuje se v dolní polovině tabulky, pokud však bude pokračovat v současných výkonech, bude mít co dělat, aby se v nejvyšší soutěži udrželo! Vždyť od sestupových příček hosty dělí jen čtyři body a s formou jsou na štíru, v posledních dvanácti duelech jen dvakrát zvítězili a naopak sedmkrát padli. Ofenzivně laděnému Sao Paulu také podlehnou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sao Paulo - Paranaense 1 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip