Články

San Sebastian – Real Madrid: hosté poskočí do čela
article image

29.4.2016

Vítězství nad Racingem by vyneslo Bílý balet – alespoň dočasně – na první místo španělské La Ligy, ve finiši letošního ročníku si slavný mančaft nemůže dovolit klopýtat! I bez několika zraněných opor vybojuje tři body.

San Sebastian si bezbrankovou plichtou na hřišti Villarrealu v minulém kole definitivně zajistil prvoligovou příslušnost i pro příští ročník, ve zbytku sezony tak už nemá o co hrát. Záchrana se domácím podařila navzdory dlouhému tápání pod vedením trenéra Moyese, nový kouč Sacristán dokázal baskický klub dostat z nejhoršího a dokonce jej v úvodu měsíce dovedl k triumfu 1:0 nad Barcelonou, díky němuž se Real vrátil do hry o titul! Od senzační výhry nad Katalánci ale domácí ve třech zápasech získali jenom jeden bod, naopak Real se rozjel a cílí na desátou ligovou výhru v řadě! V San Sebastianu, jenž nastoupí bez zraněných Martineze s Agirretxem a suspendovaného Vely, se bude muset obejít bez Ronalda s Benzemou, ovšem Jesé s Lucasem Vasquezem či Jamesem jsou kvalitní náhrady, které by měli hostům pomoci získat tři body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - San Sebastian - Real Madrid 2 1.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip