Články

San Lorenzo – A. Sarandi: handicapová výhra domácích
article image

17.7.201

Sedmnácté kolo argentinské fotbalové ligy odstartuje duel na stadionu Pedra Bidegaina v Bueons Aires, kde domácí San Lorenzo přivítá předposlední Arsenal Sarandi. A s rolí favorita se na vlastní půdě popasuje s přehledem.

Loni osmí „Svatí“ do nového ročníku argentinské ligy odstartovali výtečně a nastavené vysoké tempo se jim daří udržet, po 16. kolech jim patří skvělá druhá příčka tabulky s pouhou jednobodovou ztrátou za vedoucí Bocou Juniors. Hlavní síla San Lorenza leží v jeho defenzivní činnosti, téměř totiž neinkasuje a s pouhými devíti obdrženými góly se pyšní jasně nejlepší obranou soutěže. K tomu hraje výborně dopředu (24 gólů), jen Boca a River Plate mají na kontě více přesných zásahů. V domácím prostředí se „Svatým“ daří (bilance 6-1-1, skóre 15:3), také s utrápeným Arsenalem by si měli poradit! Hosté jsou zoufalí v ofenzívě (7 gólů), v sedmi venkovních duelech vstřelili jedinou branku! Jedenáct jich naopak inkasovali a bilanci si nevylepší. Domácí zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - San Lorenzo - Sarandi 0:1 1 2.47

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip