Články

San Jose – St.Louis: Žraloci postupový mečbol využijí
article image

24.5.2016

Pomstili se za výprask v předchozím zápase a vypracovali si postupový mečbol. Hokejisté San Jose stojí krůček od finále Stanley Cupu. A doma si se St. Louis poradí.

Čtvrtý duel doma hrubě nezvládli a padli 3:6, jenže se Žraloky to vůbec nezamávalo. V dalším souboji na ledě soupeře totiž vyhráli navlas stejným poměrem! Rázem se tak ve finále Západní konference dostali v sérii do vedení 3:2 na zápasy a utkání číslo šest budou hrát před vlastními fanoušky. Vysněná premiérová bitva o Stanley Cup je tak blízko! „Všichni si opakujeme, že tam ještě nejsme. Pořád musíme odvalit hodně těžký balvan. Moc dobře víme, s kým máme tu čest, oni to ještě nevzdají,“ varoval trenér DeBoer. Borce Blues může utěšovat fakt, že tři z pěti soubojů série vyhrál hostující tým, navíc v kritické situaci nejsou poprvé. V prvním i v druhém kole museli o bytí a nebytí bojovat v utkání číslo sedm a pokaždé to zvládli. „Víme, co nás čeká. Zápas o všechno. Naštěstí jsme si už dokázali, že na to máme," řekl brankář Allen. Ovšem borci San Jose stojí před životní šancí a nechce se věřit, že by o ni jen tak přišli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - San Jose - St.Louis 1 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip