Články

San Jose – Pittsburgh: kapitán Pavelski se gólově prosadí
article image

4.6.201

Dvakrát těsně prohráli v Pittsburghu a své premiérové finále Stanley Cupu nezahájili dobře. Teď musejí hokejoví Žraloci doma zapnout. A coby správný lídr se ukáže kapitán Joe Pavelski.

Statistika hovoří jasně. Domácí tým vyhrál úvodní dva duely finále Stanley Cupu pošestatřicáté a třiatřicetkrát potom nakonec triumfoval. Nicméně Penguins to ale nemůže nijak uspokojit, sami totiž v roce 2009 proti Detroitu dokázali takto nepříznivě rozjetou sérii zvrátit... A teď se o totéž chtějí pokusit Sharks! Spoléhat samozřejmě budou na svoji údernou první řadu Pavelski – Thornton – Hertl, která prozatím ve velkém finále skórovala jen jednou. Ve druhém duelu měl právě český forvard obrovskou smůlu, když hned třikrát trefil tyčku! „Já rád přihrávám, Joe střílí a ten velký klučina dělá rozruch před bránou,“ popsal chemii úderné lajny Žraloků veterán Thornton. Aby vše fungovalo, jak má, potřebuje se střelecky probudit právě kapitán Pavelski. A doma před svými fanoušky je k tomu ve finále číslo 3 ideální příležitost!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - SJo-Pit: Pavelski J. ano 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip