San Jose – Pittsburgh: další gólově hubená bitva

5.6.2016

Nevzdávají se! Po dvou těsných porážkách na soupeřově ledě hokejoví Žraloci ve třetím finále Stanley Cupu doma v prodloužení vyhráli. Čtvrtý duel opět moc gólů nepřinese.

Vypadalo to s nimi bledě, ovšem chytají se stébla naděje. Dvakrát smazali ve třetím utkání náskok soupeře a v 72. minutě dal Fin Donskoi domácím Sharks ještě naději. Pokud zvládnou i zápas číslo 4 na vlastním ledě, dostanou favorizovanou partu kolem Crosbyho znovu pod tlak. A finálová série se pak může stočit jakýmkoli směrem. Jenže pokud to borci San Jose doma nedokážou, cestovat za stavu 1:3 do Pensylvánie by nebylo zrovna příjemné. Dá se tedy očekávat, že k následujícímu mači přistoupí oba týmy s maximální koncentrací a k vidění bude urputný opatrný hokej. V sérii prozatím postupně padlo v normální hrací době 5, 2 a 4 branky. A dá se očekávat, že žádná gólová smršť to nebude ani tentokrát.