Články

San Jose – Ottawa: Hertl pomůže k další výhře
article image

11.10.2013

Je fenomenální! S 6 góly vede tabulku střelců, se 7 body kanadské bodování. Český mladík Tomáš Hertl vládne hokejové NHL a bezchybné je i jeho San Jose. Žraloci vyhráli všechny čtyři duely a poradí si i doma s Ottawou.

O tom, jaký je Hertl talent, se vědělo, ale nikdo nečekal, jak rychle se v zámořské lize prosadí. Jenže v San Jose dostal šanci v elitní první řadě po boku hvězdného kapitána Thorntona, o to je vše snadnější. Naposledy sice ve Vancouveru nebodoval, vůbec poprvé v sezóně, přesto se prodral do dvou tutovek. Před vlastním publikem mu to ale šlape náramně, naposledy nastřílel Rangers 4 góly. Jenže pozor, Sharks to není jen první útok, na ledě Canucks skórovaly všechny čtyři řady. Senátoři také zvládli těžký rozjezd do sezóny, v níž zatím hrají jen venku – vyhráli v Buffalu a bod urvali v Torontu i Los Angeles. V loňské zkrácené sezóně se oba týmy nepotkaly, o rok dříve Ottawa na soupeřově ledě vyhrála 4:1. Tentokrát by ale body měly zůstat v Kalifornii.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - San Jose - Ottawa 1 1.83

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip