Články

San Jose – New Jersey: Ďáblové bez Jágra u »Hertlů« narazí
article image

19.1.201

Ještě nikdy ho neporazil a nedokáže to ani nyní. Hokejový fenomén Jaromír Jágr si totiž proti svému „nástupci“ Tomáši Hertlovi kvůli nemoci nezahraje. A i kvůli tomu hostující Devils na ledě Sharks neuhrají ani bod.

Bývají to pikantní souboje, nicméně zajímavé je, že Jágr v přímé konfrontaci Hertla v extralize ani NHL neporazil. Nestalo se tak ani během říjnového duelu v Newarku, kdy domácí Ďáblové prohráli 2:4. „Proti Jardovi se mi daří, tak snad to ještě chvíli vydrží,“ smál se mladík ze San Jose. Ten se po loňské zářivé nováčkovské sezóně zatím trochu hledá, ovšem trenéři i vedení za ním stojí a má stále jejich důvěru. Žraloci přitom neprožívají nijak zvlášť skvělý ročník, zatím mají k dobru jen 3 body na poslední postupové místo do play off. Naposledy doma padli v prodloužení s Calgary a budou se chtít fanouškům rehabilitovat výhrou. Hokejisté New Jersey prožívají mizernou sezónu, v tabulce Východní konference jsou třetí od konce a na vyřazovací boje mohou pomalu zapomenout. Může za to i nebývalá smůla na zranění a nemoci, poslední obětí je právě Jágr, kterého přepadla těžká chřipka a na trip po západním pobřeží vůbec neodcestoval. Zdecimovaný tým nenaváže na nedávnou senzační výhru z Los Angeles a na ledě San Jose dostane přes prsty.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - San Jose - New Jersey 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip