Články

San Jose – Nashville: Sharks doma neklopýtnou!
article image

11.5.2016

Žraloci nedokázali Predátory v šestém utkání série dorazit, na ledě soupeře prohráli 3:4 v prodloužení a postup do finále Západní konference tak zkusí vybojovat v rozhodujícím sedmém klání!

Výhoda domácího prostředí hraje v této sérii velkou roli, vždyť ani jeden mančaft ještě nedokázal venku zvítězit! A pokud bude tradice dodržena, pošupajdí Predátoři z kola ven… Ve třech kláních na ledě San Jose pokaždé padli a svými výkony zrovna neoslnili (2:5, 2:3, 1:5). Sebedůvěru jim však dodává fakt, že se v podobné situaci ocitli v prvním kole play off, kdy ale rozhodující sedmé klání na ledě Anaheimu zvládli (2:1)! Ovšem Sharks mají zkušený mančaft, který si postupem přes rivaly z Los Angeles dokázal, že může porazit každého a v sérii s Nashvillem – navzdory vyrovnanému stavu – herně dominuje. Borci jako Thornton, Marleau, Pavelski, Coture či Burns umí v klíčových okamžicích zabrat a tým usměrnit, jejich zkušenosti budou v závěrečné bitvě s Nashvillem rozhodující. Postup vybojují Sharks!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - San Jose - Nashville 1 1.50
Počet gólů - San Jose - Nashville 5,5 - 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip