Články

San Jose – Los Angeles: Žraloci vstoupí do sezony výhrou
article image

11.10.2016

NHL je konečně tu! Nejslavnější hokejová soutěž světa otevírá své brány a hned první hrací den dojde k souboji těžkých vah ze San Jose a Los Angeles. A nabuzení domácí Žraloci vyhrají.

Zahráli si neúspěšné finále Stanley Cupu, léto měli tím pádem krátké a spousta jejich opor na čele s Thorntonem, Burnsem či Pavelskim reprezentovala na Světovém poháru. Navíc příprava borcům ze San Jose vůbec nevyšla, prohráli třikrát za sebou a měli velký problém hlavně se střílením gólů. Jenže Kings na tom jsou úplně stejně, i oni poslední tři duely rupli. Je tedy jasné, že úvodní střetnutí sezóny je hodně nečitelné a stát se může cokoli. Psychologickou výhodu budou mít domácí, kterým se v minulé sezóně na protivníka dařilo, a z deseti zápasů jich vyhráli hned sedm. Králům nečekaně hapruje defenzíva, jejich jinak silná zbraň, nejsou evidentně ve své kůži. Na ledě Sharks se to projeví a domů odjedou s prázdnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - San Jose - Los Angeles 1 2.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip