Články

San Jose – LA Kings: opatrná partie bez gólů
article image

17.4.201

Tahle série 1. kola play off hokejové NHL bude hodně sledovaná! Rivalitu mezi Žraloky a Králi odnesl v sezóně vážným zraněním i český mladík Hertl. V úvodním duelu se čeká urputný hokej s minimem gólů.

Loni se potkali o kolo později a v dramatické sérii vyhráli 4:3 Kings, když domácí prostředí vždy rozhodlo. Borci Los Angeles byli úspěšnější i v letošní základní části, vyhráli tři z pěti zápasů. Jenže výhodu domácího prostředí mají Sharks. V jejich středu se objeví i čeští útočníci Martin Havlát a Tomáš Hertl, který stihl do play off zázračně vyléčit operované koleno. To mu odrovnal kapitán soupeře Brown, čímž ho připravil o olympiádu a snad i trofej pro nejlepšího nováčka sezóny. Teď je tu čas pro pomstu! Jenže proti Králům je to těžké, jejich urputný poctivý hokej se skvělou obranou je jako stvořený pro play off. Dá se čekat, že moc branek nepadne, loni to byly v průměru tři na zápas a zejména v závěrečných třetinách bývalo gólové sucho. Proč by to teď mělo být jiné?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
3. třetina - počet gólů - San Jose - Los Angeles 1,5 - 1.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip