Články

San Jose – Buffalo: Žraloci doma nezaváhají
article image

4.11.2013

Hokejisté Sharks do nového ročníku NHL vstoupili skvěle a pohybují se na čele Západní konference. Na vlastním ledě vyhráli pět ze šesti duelů a fanoušky potěší dalším vítězstvím. Proti Buffalu ovládnou už první třetinu!

Jako den a noc. Tak rozdílné jsou výkony obou soupeřů, kteří si to rozdají v HP Pavilionu. A hostující Sabres na tom jsou o poznání hůř než jejich hostitelé, v šestnácti duelech nové sezony jenom dvakrát zvítězili a s pouhými pěti body na kontě jsou poslední v tabulce Východní konference i celé NHL. Nedávno navíc přišli o hlavního kanonýra Vaneka, jenž byl vyměněn do NY Islanders, což je pro jejich nepříliš produktivní ofenzívu obrovská ztráta. Velké problémy mají také v defenzívě, s průměrem 3,06 inkasovaných branek na zápas patří mezi nejhorší týmy v soutěži. To defenzíva Žraloků funguje skvěle (1,79 gólů/utkání), lepší je pouze obrana rozjetého Colorada. Hertl a spol. pak mají jasně nejproduktivnější útok (3,58 gólů/zápas) a v domácím prostředí se jim tradičně daří. Buffalu nedají šanci, vyhrají už úvodní dvacetiminutovku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - San Jose - Buffalo 1 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip