Články

San Antonio – Oklahoma City: hosté potvrdí svoji nadvládu
article image

19.5.201

Dva nejlepší kluby základní části NBA si to rozdají ve finále Západní konference. Basketbalisté San Antonia sice začínají doma, jenže z rivalů z Oklahoma City mají vítr. Prohráli s nimi všechny letošní duely a neuspějí znovu!

Poslední dva finalisté soutěže (oba v boji o titul prohráli s Miami) měli letos namále už v prvním kole play off. Spurs, vítěz základní části, přetlačili Dallas 4:3 na zápasy a rovněž borci Oklahoma City se s Memphisem trápili sedm zápasů. Druhé kolo už ale bylo relativně v klídku, San Antonio spláchlo Portland 4:1 a hráči Thunder zdolali LA Clippers 4:2. I z toho je patrné, že aktuální formu mají oba týmy srovnatelnou. Co rozhodne? Lepší psychika. Více v klidu budou mít před úvodním zápasem hosté. Ti letos vyhráli nad svým sokem všechny čtyři zápasy v základní části, když mu pokaždé odskočili ve druhé či třetí čtvrtině o cca 10 bodů a zbylé tři části odehráli vyrovnaně. Jejich poslední setkání v play off dopadlo předloni poměrem 4:2 ve prospěch hráčů Oklahoma City. A ti ovládnou i první duel série.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas v zákl. hrací době - San Antonio - Oklahoma 2 2.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip