Články

Sampdoria – Verona: do osmifinále postoupí hosté
article image

5.12.201

I když se pohárová soutěž těší v Itálii mnohem větší přízni než tuzemská v Česku, přesto borci Sampdorie myslí víc na záchranářskou nedělní bitvu v lize, než na postup mezi posledních šestnáct týmů. Verona si postup odveze.

Ani nováčkovi Serie A se však v poslední době příliš nedaří. Verona třikrát v řadě prohrála a vypadla z elitní pohárové pětice. I tak však během 14 kol nasbírala 22 bodů, což je dvojnásobek zisku trápících se Janovanů. Sampdoria, kdysi úspěšný klub, díky němuž se mistrovské scudetto slavilo naposledy v jiném městě než v Turíně, Miláně nebo Římě (ovšem už před 22 lety…), je momentálně na padáka na předposledním místě. Trochu klidu jí může dodat pouze fakt, že – podobně jako v Česku – je druhá půlka tabulky Serie A hodně bodově našlapaná. V neděli čeká na borce Sampdorie záchranářský duel s poslední Catanií, jež má jen o dva body méně. Priority tak mají jasné, doma vyhráli dosud jediný mač, a ačkoliv to Veroně venku moc nejde, s kanonýry Jorginhem a Lukou Tonim si osmifinálový mač proti AS Řím vykope.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sampdoria - Verona 2 2.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip