Články

Sampdoria – Neapol: první poločas skončí plichtou
article image

30.11.2014

Ve zmrzlé Praze borci Neapole nepřesvědčili a v utkání Evropské ligy se Spartou jen bez branek remizovali, v Serii A na hřišti Sampdorie ale chtějí zvítězit! Ovšem celek z Janova doma body nerozdává, úvod utkání bude vyrovnaný.

Ambiciózní Neapol na začátku sezony dlouho hledala optimální formu a klopýtala, od pátého kola ale v Serii A neprohrála a vyhrála pět z osmi ligových duelů. Po 12. kole jí tak patřila třetí příčka, na kterou se parta okolo záložníka Marka Hamšíka postupně propracovala. Udržet se v závěsu za unikajícím duem Juventus – AS Řím se ale Neapoli podaří, jen pokud zvítězí v Janově nad Sampdorií. Dvanáctý tým minulého ročníku ale letos doma ještě neprohrál a zvítězil ve čtyřech z šesti utkání (při skóre 10:4). Svěřenci kouče Mihajloviče v posledních třech duelech před svými fanoušky zdolali Fiorentinu (3:1) a plichtili se slavným AC Milán (2:2) a druhým AS Řím (0:0), také na rozjetou Neapol si budou věřit. Do zápasu nastoupí s tradiční taktikou, která jim nese ovoce – pozornou obranou a rychlými brejky. Pevná defenzíva je jejich velkou devízou, vždyť méně branek inkasovaly jen Juventus a AS Řím. Neapol bude nebezpečnější než v Praze proti Spartě, kde ubránila postupovou remízu, borci jako Higuaín, Hamšík, Mertens či Callejón jsou v ofenzívě velice nebezpeční. Obranu Sampdorie ale budou překonávat s velkými obtížemi, první půle by mohla být velice vyrovnaná.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Sampdoria - Neapol 0 2.08

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip