Články

Salcburk – Ajax: góly budou opět padat!
article image

26.2.2014

Rakouský vicemistr hvězdného nizozemského protivníka šokoval třemi brankami v prvním poločase a po triumfu 3:0 výrazně nakročil k postupu. Ajax ale směrem dopředu umí a v odvetě bude chtít ostudu odčinit, o góly nebude nouze.

V pohárové Evropě toho odehráli o poznání více, v prvním utkání se Salcburkem ale vypadali jako ustrašený nováček, jenž se tváří v tvář těžkému duelu v play off Evropské ligy dočista složil. Borci Ajaxu inkasovali od Salcburku třikrát během prvních 35 minut zápasu a ve zbytku ostře sledovaného mače se nedokázali z šokujících direktů vzpamatovat. Rakouský mančaft se v Amsterodamu prezentoval pečlivou obranou, ze které přecházel do rychlých kontrů, jimiž obranu Ajaxu notně trápil. Vždyť domácí přestřílel 14:4, přitom v držení míče výrazně zaostával (38% vs. 62%). Jenže tlak domácích byl platonický a bezzubý, jejich šance na postup do osmifinále Evropské ligy se tak blíží k nule. V odvetě budou svěřenci kouče De Boera hrát v podstatě jen o čest a pokusí se Salcburku oplatit debakl. V nizozemské lize se na duel naladili výhrou 4:0 nad Alkmaarem a ukázali, že branky střílet umí. V Salcburku budou útočit a rozvlní síť, jejich otevřenější obrany ale domácí budou využívat k ofenzivním výpadům. Alespoň tři branky by měly padnout.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Salzburg - Ajax 2,5 + 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip