Články

Šafářová L. – Mattek-Sands B.: Češka neztratí ani set
article image

26.6.2016

Jsou velké kámošky, tvoří jeden z nejlepších párů v ženské čtyřhře. Jenže tenistky Lucie Šafářová a Bethanie Mattek-Sands se hned poperou ve Wimbledonu. A Češka jasně vyhraje.

Z toho losu nebyly vůbec nadšené. „Je škoda, že se musíme utkat zrovna v 1. kole, ale co se dá dělat! Budu makat o vítězství!“ vzkázala brněnská rodačka svým fanouškům. Papírově není co řešit, pro Šafářovou hraje šest desítek míst ve světovém žebříčku, a to se v něm ještě kvůli zdravotním patáliím propadla. Je sice pravda, že stále trochu hledá formu, ale na trávě to umí – předloni si ve Wimbledonu zahrála semifinále a pozdější šampionku Kvitovou v něm pořádně potrápila. Navíc Američanka měla před pár týdny zlomený palec a zranění ji stále limituje zejména při servisu. V kariéře proti sobě nastoupily třikrát, Šafářová vyhrála první dva zápasy, ale naposledy před šesti lety prohrála. Pokaždé to byly jasné výsledky a i tentokrát se očekává skóre 2:0, a to pro Češku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Šafářová L. - Mattek-Sands B. 2:0 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip