Články

Šafářová L. - Lisicki S.: přetlačí Češka neoblíbenou Němku?
article image

29.5.201

Tohle bude velká bitva o postup do osmifinále grandslamové Paříže. Nasazená třináctka Lucie Šafářová narazí na německou bojovnici Sabine Lisicki, turnajovou dvacítku. Potvrdí česká tenistka roli mírné favoritky?

Šafářová

+ aktuální forma, agresivní hra

- občas hraje příliš na riziko

 

Lisicki

+ vzájemná bilance, trpělivost, sebevědomí

- má raději rychlejší povrchy

 

 

Tento zápas může hodně zamíchat kartami ve druhém grandslamovém turnaji letošní sezóny! V pořádně našlapané nejspodnější čtvrtině pavouku ženské dvouhry je už teď v podstatě každá soupeřka schopna porazit svoji oponentku. Postoupilo do ní všech osm nasazených hráček a souboj Šafářové s Lisicki se zdá být vůbec nejotevřenější.

 

Obě hrají skvěle a věří si, že jsou schopny udělat díru do světa. Utkaly se spolu zatím čtyřikrát a Němka vede 3:1. Ovládla i poslední vzájemný duel loni ve Wuhanu po velké bitvě 7:5, 2:6, 6:3. Jediný souboj na antuce ovšem patřil Češce – před šesti lety v 1. kole French Open vyhrála 6:2, 1:6, 6:1. Podobné skóre je pro obě typické, jejich zápasy často připomínají jízdu na horské dráze. Nechce se proto věřit, že by to teď měla být jednoznačná záležitost jedné z nich.

 

Znovu se dá očekávat dramatický zápas plný houpaček a nejspíš klasická třísetová bitva. Přestože obě jsou velmi silné psychicky, lepší aktuální forma přece jen favorizuje Šafářovou. Potvrdí to i na kurtu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Šafářová L. - Lisicki S. 2:1 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip