Články

Šafářová L. – Kvitová P.: české derby bude hodně vyrovnané
article image

13.6.2016

Osmkrát se spolu dvě největší české tenisové hvězdy utkaly, osmkrát vyhrála Petra Kvitová! Přijde konečně čas její sokyně Lucie Šafářové? Na úvod travnatého turnaje v Birminghamu to bude velká bitva.

Její dominance nad krajankami je ohromující. Kvitová může mít klidně slabší období, ale jakmile si proti ní stoupne Češka, nemá šanci. Nicméně se Šafářovou to bývají v poslední době velké bitvy. Z posledních šesti utkání se hrály hned tři tříseťáky. Naposledy se obě potkaly na Turnaji mistryň a zápas skončil 7:5, 7:5. Jak to bude vypadat tentokrát? Ani jedna není v top formě, hledají se, vypadly z Top 10. Na trávě by mohlo přijít probuzení z útlumu, mají tento povrch rády a ještě více umějí prodat svůj důrazný levácký servis. Na druhou stranu pro obě to bude první travnatý test v sezóně, takže se nedá čekat bůhvíjaká forma. Dost možná Kvitová opět potvrdí svoji nadvládu, ale sotva to bude jednoznačná záležitost.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Šafářová L. - Kvitová P. 21,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip