Články

Šafářová L. – Halep S.: Češka rumunskou favoritku pořádně prožene
article image

31.8.2016

Třikrát v řadě s ní prohrála, ale ví, že ji porazit může. Česká tenistka Lucie Šafářová chce ve 2. kole US Open potrápit rumunskou hvězdu Simonu Halep. A bude to vyrovnaný a dlouhý boj.

Kvůli opakujícím se zdravotním problémům vyklidila pozice v Top 10 a sesunula se až do páté desítky světového žebříčku. Šafářová i čeští fanoušci ale věří, že návrat mezi nejlepší je jen otázkou času, protože hru na to má. I proti Halep bude spoléhat na svůj agresivní útočný tenis a je jen otázkou, jak moc bude chybovat. Rumunská defenzivní specialistka už ale také překonala jistou krizi a v poslední době zase válí, v prvním kole newyorského grandslamu ztratila jen dva gamy. Obě soupeřky se už střetly čtyřikrát, po první hladké výhře Šafářové následovala tři těsná vítězství její sokyně. I tentokrát to rozhodně nebude snadná záležitost, naopak se čeká velká přetahovaná a těsné koncovky setů. O dostatek odehraných gamů tak pravděpodobně nebude nouze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Šafářová L. - Halep S. 19,5 + 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip