Články

Šafářová L. – Cibulková D.: první set ovládne Lucie
article image

27.6.201

Třikrát s ní hrála a ještě neurvala set! Česká tenistka Lucie Šafářová hraje se Slovenkou Dominikou Cibulkovou tuze nerada. Jak dopadne jejich setkání ve 3. kole Wimbledonu? Úvod vyjde lépe Lucii a získá první set!

Tie-breaková královna! Tak zatím vystupuje ve Wimbledonu Šafářová. Na nejslavnější turnaj přijela s velkým otazníkem ohledně své formy, příprava na trávě jí zrovna nevyšla. V prvním kole si ale proti nebezpečné Němce Goerges pomohla zkrácenými hrami, vyhrála dvakrát 7:6. A ve druhém pro změnu nevyzpytatelnou Slovinku Hercog přetlačila 7:6, 7:5. Vypjaté momenty zatím zvládá skvěle, což se proti běhavé slovenské myšce bude hodit. Cibulková je obrovská bojovnice, jejíž největší předností je skvělá hlava. Tráva ale není její nejoblíbenější povrch, ze šesti účastí ve Wimbledonu překonala 3. kolo pouze jednou. Letos měla namále už ve druhém zápase – proti Belgičance Van Uytvanck první dějství ztratila a zápas vyhrála až 8:6 ve třetím setu. Všechny tři vzájemné utkání se Šafářovou sice Cibulková vyhrála, jeden dokonce před čtyřmi roky právě ve Wimbledonu 7:6, 6:4, ovšem tentokrát se zdá, že Češka má se svým agresivním stylem větší šanci. A pokud ji nezklamou oblíbené tie-breaky, mohla by minimálně první sada patřit jí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Šafářová L. - Cibulková D. 1 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip