Články

Šafářová L. – Čepelová J.: slovenská senzace získá jen set
article image

1.7.2016

Postarala se o obrovské překvapení, když poslala domů čerstvou pařížskou šampionku Muguruzu. Slovenská kvalifikantka Jana Čepelová vyhrála letos ve Wimbledonu pětkrát v řadě 2:0, ale ve 3. kole uhraje na Lucii Šafářovou jen set.

Tři hladké výhry v kvalifikaci, vydřená výhra v prvním kole a ve druhém koncert proti světové dvojce Muguruze – 6:3, 6:2! Čepelová na londýnské trávě exceluje, ovšem tentokrát ji čeká ostřílená Češka, která se z případně nepříznivě se vyvíjejícího duelu nesesype. Se Slovenkou hrála dvakrát – při Fed Cupu za stavu 1:1 pro zranění vzdala, před třemi roky ji na pražské antuce smetla. Šafářová se pomalu dostává do bývalé formy, ve Wimbledonu už zvládla nelehký americký dvojtest proti deblové parťačce Mattek-Sands a Crawford. Dá se očekávat, že zejména na začátku duelu, který byl kvůli dešti odložen z pátku, bude mít rozjetá Slovenka navrch, ale Brňačka i podobné vypjaté momenty zvládá. „Jsem favoritkou,“ přiznala Šafářová. A na kurtu to také potvrdí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Šafářová L. - Čepelová J. 2:1 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip