Šachťar – Sevilla: útoky se předvedou

article image

27.4.2016 Ve venkovních duelech tápou, přesto fotbalisté Sevilly nadále útočí na vítězný hattrick v Evropské lize, v níž postoupili už do semifinále. Podaří se jim v ukrajinském Lvově proti doněckému Šachťaru vybojovat nadějný výsledek do odvety?

Specialisty na Evropskou ligu ze Sevilly čeká zrádná cesta na Ukrajinu, kde musí vybojovat nadějný výsledek do domácí odvety, pokud chtějí udržet při životě naději na triumf v třetím ročníku prestižní soutěže v řadě! Stejný kousek se naposledy povedl v letech 1974-76 mnichovskému Bayernu… Ve čtvrtfinále Sevilla dokázala zvítězit na půdě rivalů z Bilbaa 2:1, přesto se ale o postup notně strachovala, v domácí odvetě totiž stejným poměrem prohrála a uspěla až v penaltovém rozstřelu. Jinak se jí ale mimo vlastní stadion v letošní sezoně nedaří, výhra v Bilbau byla jejím jediným venkovním triumfem ve všech soutěžích mimo Copa del Rey! Šachťar v pohárech často těží z výhody domácího prostředí (nyní hraje ve Lvově), o čemž se ve čtvrtfinále EL přesvědčila portugalská Braga, která od Doněcku utrpěla výprask 0:4. Sevilla je o poznání zkušenějším a kvalitnějším mužstvem, především v ofenzívě bude nebezpečnější. Očekávám góly! 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Šach.Doněck - Sevilla 2,5 + 1.97

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip