Články

Šachťar – Dyn. Kyjev: mistr vyjde naprázdno
article image

16.7.201

V bitvě o Superpohár, která jako tradičně otevře novou sezonu na Ukrajině, si to rozdají potřetí v řadě úhlavní rivalové z Doněcku a Kyjeva! Šachťar v prestižním duelu zkusí zkompletovat vítězný hattrick a mohlo by se mu to podařit…

Vítěz převezme otěže a ukáže sílu, poražený bude zpytovat sebevědomí a uklidňovat fanoušky. V zápase o ukrajinský Superpohár jde o hodně, hned první klání velkých rivalů totiž napoví, kdo bude mít v následujících ligových bojích navrch. Šachťar s Dynamem totiž ukrajinskému fotbalu naprosto dominují a na jejich nadvládě by se letos nemělo nic změnit. Celek z Doněcku půjde do boje bez dlouholetého kouče Lucescua, kterého nahradil u kormidla Portugalec Paulo Fonseca, hráčský kádr ale zůstal téměř beze změn, což by se mělo na výkonu Šachťaru projevit. Ani tým Dynama neprošel velkou hráčskou obměnou, pryč je však asistent trenéra Raul Riancho, jenž měl podle mnohých hlavní zásluhu na tom, že Kyjev v loňské sezoně ukořistil titul. Vzájemné bitvy obou soupeřů bývají pořádně vyhrocené a nebývá v nich nouze o karty a ostré zákroky. Navrch v nich mívá Šachťar, který loni oba ligové duely ovládl shodně 3:0, poslední dvě bitvy v Superpoháru vyhrál 2:0. A rivala pokoří znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Šach.Doněck - Dyn.Kyjev 1 2.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip