S. Williams - V. Williams: rodinné překvapení?

article image

6.7.201 Rodinné derby sester Williamsových okoření pondělní program londýnského Wimbledonu! Slavné tenistky ze zámoří spolu sehráli už bezpočet parádních bitev, tentokrát si to rozdají o postup do wimbledonského čtvrtfinále. Dočkáme se překvapení?

Papírově je to jasné, ale znáte to, do rodinných vztahů občas nevlezete. Navíc Serena sice dokáže stále zabrat v pravý čas, ale aby byla na pokraji vyřazení už ve 3. kole, to se jí často nestává. Domácí naději Watsonovou však nakonec udolala 6:2, 4:6, 7:5 a zajistila si očekávaný postup. Wimbledon ovládla za posledních šest let třikrát a také letos patří mezi největší favoritky na celkový triumf, obrozená Venus ale nebude snadnou soupeřkou. Tráva je její nejoblíbenějším povrchem, skvěle servíruje a hraje výtečně na síti. Pavoukem ženské dvouhry zatím prochází hladce, v prvním kole dokonce uštědřila dva kanáry krajance Brengleové. Po delší době by tak mohla prorazit, na triumf na Wimbledonu, který stejně jako její sestra pětkrát vyhrála, čeká už sedm let. Že by došlo na velkou senzaci?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Williams S. - Williams V. 2 4.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip