Články

S. Williams – M. Šarapovová: Ruska o finále zabojuje
article image

8.7.2015

Jen jedna z obávaných ranařek si na letošním Wimbledonu zahraje o titul, narazí na sebe totiž už v semifinále londýnského turnaje! Američanka Serena Williamsová ve vzájemných bitvách dlouhodobě dominuje, pošle Rusku domů?

Devatenáctkrát se proti sobě postavily na kurt, sedmnáctkrát odcházela Maria Šarapovova poražena. Naposledy v letošním finále Australian Open, kde Američance podlehla 3:6, 6:7. Pro Williamsovou to bylo šestnácté vítězství nad ruskou kráskou v řadě, naposledy s ní padla v roce 2004! Do vzájemné bitvy tak nastoupí v pohodě a s vysokým sebevědomím, na londýnské trávě narazila na Šarapovovou naposledy v roce 2012 ve finále Olympijských her a rodačce z Nyaganu uštědřila největší výprask kariéry (6:0, 6:1). Turnajovým pavoukem ale Williamsová neprochází úplně hladce, s Watsonovou a Azarenkovou se ocitla blízko vyřazení a musela si výhry pracně vybojovat. Naopak Šarapovová první set ztratila až ve čtvrtfinále proti rozjeté Coco Vandeweghe (6:3, 6:7, 6:2) a na travnatých dvorcích All England Clubu působí sebejistě. Dlouhodobou mizérii v zápasech se Serenou by mohla prolomit! Bude to ale velký boj…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Williams S. - Sharapova M. 3 2.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip